Getz Baltic

Getz gruppi ettevõtted tegutsevad Balti riikides rohkem kui 20 aastat. Getzist on saanud oluline autotoodete turumängija kõigis kolmes Baltiriigis. 2015. aastal toimunud ettevõtete juhtimise sünkroniseerimine ja optimeerimine on olnud järgnev loogiline samm arengu suunas. Praegu töötavad Getz ettevõtted Baltikumis ühise juhtimisgruppi järelvalve all.

Eesmärk on regionaalareng ja kasv, kvaliteetse hulgimüügi teenuse osutamine, mis vastaks tänapäeva turu dünaamilistele nõudmistele.

Ülesandeid on mitu, kuid üks olulisematest on võime täpselt reageerida nõudluse muutustele ja turuarengu trendidele, niiviisi suurendades Getz gruppi konkurentsivõimet regioonis.

Igal Getz Baltic Group ettevõte täidab oma ülesannet – Getz Nordic keskendub edaspidi regionaalpoliitika teostamisele, Getz Lithuania ja Getz Estonia orienteeruvad arengule kohalikul turul vastavas riigis.
Ühine juhtimine kõigis kolmes Balti riigis tähendab teeninduse ja kommunikatsiooni parandamist ning olulist partnerite ressurside säästmist – üks kohtumine, üks vestlus, suurem maht ning tänu sellele võimsam tulemus. Üheaegselt suureneb müügivõimsus, vastavalt sellele kasvab ka tootmisvõimsus. Getz grupp on tuntud tehniliste vedelike tootjana Baltikumis kõrgkvaliteetsete toodete segmendis. Nüüd hakkame pakkuma Baltikumi turul ühtseid kaubamärke. Kogutoodangu maht Baltikumis ületab praegu 1500 tonni aastas.

Teostades ühise juhtimisgruppi järelvalve kõigis kolmes Balti riigis oleme algatanud ka ühist turundusstrateegiat, korraldades suurejoonelisemaid kampaaniaid toodete äratundmise ja müügitulemuste parandamiseks. Tihedal koostööl toodete tootjatega teostame erinevaid kampaaniad – nii ATL, kui ka BTL tasemel. Igal Getz Baltic Group ettevõtel on oma Facebook’i leht, kus regulaarselt postitatakse infot ja uudiseid toodete kohta: Läti (Getz Nordic: www.facebook.com/AutoEksperts), Eesti (Getz Eesti: www.facebook.com/Getz-Eesti-187862334895990), Leedu (Getz Lithuania: (www.facebook.com/AutoEkspertai).